DailyWeb.pl i poniedziałki z hostingiem


Od dzisiaj przez okrągły miesiąc razem z portalem DailyWeb.pl zaczynamy kampanię pt. „Poniedziałki z hostingiem.” Będzie to seria artykułów-poradników skierowanych do każdego zainteresowanego w temacie hostingu czy też popularnych CMSów. Na pierwszy ogień startujemy z tekstem odnośnie znanego naszym klientom – Installatrona. Jak używać, do czego służy i w czym pomaga. Czekamy na Wasze sugestie odnośnie kolejnego tekstu jaki chcielibyście przeczytać w następny poniedziałek, a tymczasem zapraszamy do czytania – http://dailyweb.pl/wlasny-hosting-i-instalacja-wordpress-kilkoma-kliknieciami-poznajcie-installatron/

O autorze: Dawid Deręgowski

Administrator systemów IT dla LinuxPL.com od 2011. Motosport, simracing, startupy, socialmedia i... coś tam próbuje sobie kodować.
  • Pragmatus

    Uwielbiam was. Jesteście najlepsi na rynku jak dla mnie! Inni mają więcej rzucone na marketing, bardziej odpicowane strony i prezentację oferty, robią buzz ale są KIEPSCY (na czele z pomocą techniczną z którą nie można się skontaktować vs u was: 10 dostępnych w dziale pomoc i to przez GG) a o stosunku jakości do ceny to nie wspominam nawet. Trwajcie, powodzenia i pozdrawiam!

  • drasko

    chyba przeniosę się do was, bo macie dobre opinie 😛