Nowy panel administracyjny

Przez ostatni miesiąc na jednym z serwerów (S73) można było testować beta-wersję nowego szablonu panelu administracyjnego, a obecnie jest on już dostępny na każdym z kont hostingowych. Wystarczy po zalogowaniu kliknąć na swoją domenę i wybrać opcję Nowy panel. Co w środku?

Zmieniliśmy przede wszystkim layout panelu, a więc kolorystyka jest teraz biało-czerwona (tak jak tutaj) zamiast biało-niebieskiej. Zostały poprawione wszelkie literówki (jeśli coś znajdziecie prosimy o komentarz) i braki w kodowaniu, oraz mnóstwo opcji niewidocznych gołym okiem, a znacznie usprawniających pracę także z poziomu administracji.

Po zmianie szablonu na nowy, może być konieczne wykonanie kombinacji CTRL+F5 w celu odświeżenia zawartości cache przeglądarki. Jeśli to nie pomaga i dalej wyświetlają się niepoprawne obrazki stylu, konieczne będzie usunięcie plików tymczasowych w ustawieniach przeglądarki.

W dalszym ciągu można także korzystać ze starej wersji przełączając szablon w panelu: Statystyki i logi > Skin > enhanced. Opcja ta pozostanie aktywna do czasu wprowadzenia kolejnej wersji szablonu, gdzie planujemy całkowite tłumaczenie wraz z pluginami i kilka udogodnień, nowych pluginów.

Jeśli coś nie działa, masz jakieś sugestie lub pomysły zapraszamy do komentarzy poniżej.

O autorze: Dawid Deręgowski

Administrator systemów IT dla LinuxPL.com od 2011. Motosport, simracing, startupy, socialmedia i... coś tam próbuje sobie kodować.